Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кількість насадок | 4 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | акумулятор |
| Довжина стрижки | 3-12 мм |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип управління | кнопкове |
| Ширина ножа | 38 мм |
| Функції | індикатор заряда |
| Час автономної роботи | 45 хвилин |
| Час зарядки | 6 годин |
| Тип мотора | роторний |
| Додатково | стриження вологого волосся |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| Габарити | 21.3 х 10.4 х 7.8 см |
| Габарити в упаковці | 21.4 х 10.5 х 7.9 см |
| Вага | 240 г |
| Вага в упаковці | 300 г |
| Колір | сірий |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Машинка для стрижки Rotex RHC165-S
Немає в наявності
Код:003565908
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами