Маркетплейс твоєї Країни![]()
Машинка для стрижки Xiaomi Enchen Hunter Silver
Немає в наявності
Код:002623125
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Xiaomi Enchen Hunter Silver
| Виробник | |
| Кількість насадок | 3 |
| Матеріал лез | |
| Живлення | акумулятор |
| Довжина стрижки | 0.8 - 2 мм |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип управління | регулювальне коліщатко |
| Функції | індикатор заряда |
| Час автономної роботи | 90 хвилин |
| Час зарядки | 2 години |
| Тип мотора | вібраційний |
| Додатково | швидкість обертання до 8000 об./хв |
| Комплектація | машинка для стриження |
| Габарити | 17 х 4.5 х 4.5 см |
| Габарити в упаковці | 19 х 6.5 х 6.5 см |
| Вага | 151 г |
| Вага в упаковці | 260 г |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Xiaomi Enchen Hunter Silver
Інтуїтивно зрозуміле керуванняМашинка для стриження волосся Enchen Hunter, крім досить стильного дизайну та продуманої конструкції, є ще й досить функціональним пристроєм. Для ввімкнення/вимкнення машинки для стриження на лицьовій стороні корпусі передбачена єдина кнопка. Щоб налаштувати діапазон стрижки в межах 0.8-2 мм, досить скористатися інтуїтивно зрозумілим механічним регулятором.
Міцні та гострі леза. Потужний двигун із низьким рівнем шуму.Верхні леза Enchen Hunter виготовлені з практичної кераміки, а нижні — з міцного титану. За швидкість руху гострих лез відповідає потужний двигун із низьким рівнем шуму (приблизно 55 дБ) і швидкістю обертання до 8000 об./хв. Enchen Hunter легко впорається зі стриженням волосся й може використовуватися для оброблення вусів, бороди, бакенбардів.
До 90 хвилин безперебійної роботиЯк елемент живлення використовується акумулятор місткістю 800 мА·год, який у повністю зарядженому стані може забезпечити безперебійну роботу Enchen Hunter упродовж 90 хвилин.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Xiaomi Enchen Hunter Silver
[[ getCurrentDecimal('669') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('666') ]] ₴