Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Машинка з витяжкою для стрижки дітей та немовлят VGR V-151 Baby зі змінними насадками ZP-79
| Виробник | |
| Тип живлення | |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Время автономной работы, мин | 300 |
| Время зарядки аккумулятора, мин | 150 |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Количество насадок в комплекте | 3 |
| Количество установок длины стрижки | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Пол | Женские; Мужские |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка с вытяжкой для стрижки детей и младенцев VGR V-151 Baby со сменными насадками ZP-79 |
| Цвет | Голубой |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка з витяжкою для стрижки дітей та немовлят VGR V-151 Baby зі змінними насадками ZP-79
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴 💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео! 👇Тисни "Детальніше!"👇📝 Машинка з витяжкою для стрижки дітей та немовлят VGR V-151 Baby зі змінними насадками ZP-79 💎 Машинка для стрижки волосся для дітей V-151 – це дитяча машинка для стрижки, яка використовує керамічне лезо з R-подібними зубами для стрижки дитячого волосся, не висмикуючи волосся і не дряпаючи шкіру. Має дуже низький рівень шуму та підходить для немовлят, дітей ясельного віку, дітей з аутизмом та сенсорно-чутливих дітей. 🔺 Характеристики: ✅ Водонепроникність: IPX7;✅ 3 насадки різної величини 1, 2, 3 мм;✅ Тип акумулятора: Ni-MH;✅ Час заряджання: 2 години;✅ функція збирання волосся✅ Індикатор заряджання;✅ Заряджання від USB;✅ Розміри: 7.87*1.73*1.97in/20*4.4*5cm;✅ Робота від акумулятора: 120 хвилин;✅ Вага: 155 р.✅ Потужність: 5 Вт;✅ Матеріал лез: Нержавіюча сталь;✅ Ємність акумулятора: 2 х 400 mAh; 🔺 Комплектація: ✅ Машинка для стрижки✅ Щітка для чищення✅ Насадки – 3 шт.✅ Заводська упаковка✅ Кабель зарядки✅ Масло для змащування
Відгуки та питання про - Машинка з витяжкою для стрижки дітей та немовлят VGR V-151 Baby зі змінними насадками ZP-79
0.0
Всього відгуків:0
Машинка з витяжкою для стрижки дітей та немовлят VGR V-151 Baby зі змінними насадками ZP-79
[[ getCurrentDecimal('807') ]] ₴