Маркетплейс твоєї Країни![]()
Материнська плата ASRock B550 PRO4
Немає в наявності
Код:002624781
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата ASRock B550 PRO4
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Підтримка SLI/CrossFire | AMD Quad CrossFireX Technology |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 Key E (Wi-Fi) |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4733+ MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4733 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1200 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 6 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Інші коннектори | 4 x Chassis/Water Pump Fan Connectors |
| Тип BIOS | UEFI |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASRock B550 PRO4
Керуй світлом з поліхромним RGB!
Тут крім вбудованого підсвічування є керовані роз"єми RGB, які дозволяють підключати сумісне LED-обладнання, наприклад, світлодіодні стрічки, вентилятори і т.і. Також є можливість синхронізувати роботу пристроїв RGB LED через сертифіковані аксесуари Polychrome RGB для створення власних унікальних світлових ефектів.
Покриття 2oz
Плата має додаткові внутрішні шари з високоякісної міді, що забезпечує знижену температуру і підвищену енергоефективність при оверклокінгу.
Digi Power
На відміну від звичайних плат, де застосовуються аналогові схеми живлення, в цій платі використана технологія цифрової широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) нового покоління, яка забезпечує більш ефективне та рівномірне живлення CPU, що значно підвищує стабільність і термін служби материнської плати.
Full Spike Protection
Деякі компоненти материнської плати особливо чутливі до перепадів напруги, і надлишковий струм на них може привести до миттєвого збою всієї системи. Технологія ASRock Full Spike Protection надійно захищає ці компоненти материнської плати від раптових стрибків напруги.
Відгуки та питання про - Материнська плата ASRock B550 PRO4
[[ getCurrentDecimal('6258') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6229') ]] ₴