Маркетплейс твоєї Країни![]()
Материнська плата ASUS PRIME B450M-K II
В наявності
Код:002630059
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME B450M-K II
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3rd/2nd/1st Gen AMD Ryzen/ 2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B450 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4400 MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4400 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 2 x USB 2.0 connector |
| Тип BIOS | Ami |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 226 |
| Ширина, мм | 221 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2 |
| PCI Express x1 ver | 2 v Два |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME B450M-K II
Материнська плата ASUS Prime B450M-K II забезпечує міцну основу, необхідну для вашого першого збирання, а також гнучкість, що дає змогу рости разом із вашими амбіціями. Виробник об'єднав усе якісне, що є в процесорах AMD Ryzen, з основним дизайном і розробкою ASUS, щоб ви могли скористатися перевагами передових технологій, включно з автоматичним настроюванням системи, комплексними елементами керування охолодженням та імерсивним вбудованим звуком.
Настройте це по-своємуКомплексні елементи керування становлять основу серії ASUS Prime. Материнська плата Prime B450M-K II містить гнучкі інструменти для настроювання кожного аспекту вашої системи, даючи змогу настроювати параметри продуктивності відповідно до вашого стилю роботи — максимізуючи вашу продуктивність.
Кулер за дизайномPrime B450M-K II розроблений із набором гібридних роз'ємів для вентиляторів і обладнаний комплексними елементами керування охолодженням, які настроюються за допомогою програмного забезпечення Fan Xpert або через UEFI BIOS, завдяки чому ваш пристрій залишається прохолодним і стабільним у разі інтенсивних робочих навантажень.
Побудувати на міцному фундаментіМатеринська плата Prime B450M-K II надає всі можливості для підвищення повсякденної продуктивності, тому ваша система буде готова до роботи завдяки стабільному живленню, інтуїтивно зрозумілому охолодженню і гнучким можливостям передавання даних.
Досягніть швидкості з бортовим M.2Слот M.2 підтримує швидкість передавання даних до 32 Гбіт/с через смугу пропускання x4 PCI Express 3.0. Це ідеальний вибір для операційної системи або диска з програмами, що забезпечує швидкий доступ до даних.
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME B450M-K II
[[ getCurrentDecimal('3828') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3828') ]] ₴