Маркетплейс твоєї Країни![]()
Материнська плата ASUS PRIME B760M-K D4
В наявності
Код:002630063
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата ASUS PRIME B760M-K D4
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| Сокет | 1700 |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 5333 MHz (OC) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5333 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | немає |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| Інші коннектори | 2 x Addressable Gen 2 headers |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 211 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PRIME B760M-K D4
PRIME B760M-K D4 — це плата Micro ATX та чудова основа для компактної збірки.
Материнські плати серії ASUS Prime розроблені експертами, щоб повністю розкрити потенціал процесорів Intel Core 13-го покоління. Завдяки надійній системі живлення, комплексним рішенням для охолодження та інтелектуальним параметрам налаштування PRIME B760M-K D4 надає користувачам і розробникам персональних комп’ютерів низку оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення та мікропрограми.
Особливості:
роз'єм Intel LGA 1700: готовий до процесорів Intel 13-го та 12-го поколінь;- надшвидке підключення: PCIe 4.0, два слоти PCIe 4.0 M.2, Realtek 2,5 Гбіт Ethernet і передній USB 3.2 Gen 1; - комплексне охолодження: радіатори VRM, радіатор PCH, гібридні роз’єми вентиляторів і Fan Xpert;- підсвічування Aura Sync RGB: вбудовані роз’єми Gen 2 з адресацією та роз’єм Aura RGB для світлодіодних стрічок RGB, які легко синхронізуються з апаратним забезпеченням із підтримкою Aura Sync.
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS PRIME B760M-K D4
[[ getCurrentDecimal('5922') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5922') ]] ₴