Маркетплейс твоєї Країни![]()
Материнська плата GIGABYTE A520I AC
В наявності
Код:002629496
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата GIGABYTE A520I AC
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| USB | USB 3.2 |
| Відеовиходи | HDMI |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD A520 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 5300 MHz (O.C.) |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 8118 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 2 x system fan headers |
| Тип BIOS | UEFI |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 170 |
| Ширина, мм | 170 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE A520I AC
Gigabyte A520I AC - компактна материнська плата для третього покоління процесорів AMD Ryzen. Викликає неймовірні емоції яскравим дизайном, чудово підійде для геймерського ПК з прозорим корпусом і компонентами з підсвіткою чи масивними радіаторами. Належить до сімейства Ultra Durable на базі чіпсета AMD A520.
Особливості:
1. Сумісність з процесорами AMD Ryzen 3-покоління.2. Двоканальний режим роботи модулів ОЗУ DDR4 с / без ECC і без буфферізаціі, 2 DIMM-роз'єми.3. Роз'єм M.2 для високошвидкісних NVMe PCIe 3.0 x4 SSD-накопичувачів.4. DisplayPort, Dual HDMI для Multiple Display конфігурацій. 5. Функція RGB FUSION 2.0, можливість підключення адресованих світлодіодних RGB-лінійок.7. Фірмова функція Smart Fan 5 для контролю і управління масивом термодатчиков, гібридні роз'єми для підключення вентиляторів (функція FAN STOP).8. Фірмова функція Q-Flash Plus для поновлення микрокода BIOS без необхідності встановлювати ЦП, ОЗУ і графічну плату.
Відгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE A520I AC
[[ getCurrentDecimal('6371') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6364') ]] ₴