Маркетплейс твоєї Країни![]()
Материнська плата GIGABYTE B550 AORUS ELITE AX V2
Немає в наявності
Код:002630112
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата GIGABYTE B550 AORUS ELITE AX V2
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 3rd Gen Ryzen™ and 3rd Gen Ryzen™ with Radeon™ Graphics Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-Eх 3.0 x16 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4733 MHz (OC) |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1200 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| Інші коннектори | 3 x system fan headers |
| Тип BIOS | UEFI |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE B550 AORUS ELITE AX V2
Ексклюзивна схема харчування Підсистема живлення материнських плат AORUS B550-серії на базі цифрових компонентів забезпечує гарантовану працездатність процесорів AMD Ryzen 3-покоління і інших енергоємних компонентів платформи. По завершенні численних експериментів і випробувань в заводських умовах GIGABYTE представляє унікальні материнські плати AORUS B550-серії, адресовані ентузіастам. Ніяких компромісів, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Неперевершена продуктивність Зростаючий клієнтський попит на системи з максимальною продуктивністю - один з ключових стимулів для інженерів GIGABYTE своєчасно впроваджувати прогресивні технології та розробляти нові унікальні продукти. Рішення компанії передбачають різні варіанти організації дискової підсистеми на базі M.2-накопичувачів, гарантуючи високу швидкість на операціях читання / запису, в тому числі, за рахунок ефективного охолодження. Адаптивна технологія Daisy Chain на прикладі материнських плат B550-серії дозволяє задіяти PCIe 4.0-компоненти нового покоління з метою модернізації платформи. Оригінальна схема охолодження Стабільно висока швидкодія і захист від перегріву гарантуються передовою системою охолодження, зокрема фірмовими радіаторами Thermal Guard. Силові МОП-транзистори в складі підсистеми живлення і M.2 SSD-накопичувачі чудово працюють на материнських платах AORUS B550-серії навіть при повному завантаженні. Комфортний температурний режим для компонентів - запорука надійності всієї системи. Комунікації майбутнього Флагманські продукти повинні бути орієнтовані на перспективу, щоб система на їх основі відповідала вимогам прогресивних технологій. Материнські плати AORUS B550-серії забезпечують взаємодію платформи з мережевою інфраструктурою? в тому числі засобами швидкісного WiFi-модуля, і дисковою підсистемою нового покоління, гарантуючи високу швидкість передачі даних. HI-FI аудіопідсистема Якість звуку на тлі динаміки ігрового процесу високо цінується в середовищі ентузіастів. Материнські плати B550-серії оснащені високоякісними компонентами аудиотракта, зокрема аудіоконденсаторамі WIMA FKP2 і Nichicon Fine Gold категорії Hi-Fi, які забезпечують чудову якість звучання. Ексклюзивна технологія AORUS AMP-UP Audio - це ідеальне рішення для організації аудиоподсистеми, адресований самим вимогливим користувачам і меломанам. Елегантність і естетика Засобами фірмової функції RGB FUSION 2.0 материнські плати B550-серії передбачають можливість підключення і управління вбудованими та зовнішніми світлодіодними лінійками і / або пристроями AORUS з RGB-підсвічуванням, а також адресованими ARGB LED-лінійками, з метою надати ПК і його оточенню унікальний, неповторний вигляд . Концепція ULTRA DURABLE Бездоганна репутація продуктів GIGABYTE багато в чому обумовлена неухильного дотримання передових галузевих стандартів якості на всіх стадіях виробничого процесу. У цьому контексті доречно нагадати, що елементна база для материнських плат B550-серії - це виключно високоякісні компоненти і комплектуючі, в тому числі, міцні і надійні колодки портів і елементи кріплення. Можливості BIOS і ПО APP CENTER Актуальне програмне забезпечення органічно доповнює апаратну складову ПК. У комплект поставки материнських плат B550-серії входять кілька корисних фірмових додатків з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, які допоможуть організувати роботу і управління ключовими компонентами і параметрами материнської плати.
Відгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE B550 AORUS ELITE AX V2
[[ getCurrentDecimal('9097') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9097') ]] ₴