Маркетплейс твоєї Країни![]()
Материнська плата GIGABYTE B860M DS3H
В наявності
Код:003156060
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата GIGABYTE B860M DS3H
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Сокет | 1851 |
| Підтримка процесорів | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU |
| Слоти розширення | 2 x PCI Express x16 slots (PCIEX1_1/PCIEX1_2) |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | Intel B860 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 9066 MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 9066 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 2 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE B860M DS3H
GIGABYTE B860M DS3H — материнська плата, яка чудово підійде для створення продуктивних систем на базі процесорів Intel. Компактний формфактор microATX поєднує в собі широкі можливості розширення, ефективне охолодження та зручність складання. Завдяки підтримці новітніх технологій вона забезпечує високу швидкість роботи, стабільність і гнучкість для геймерів, ентузіастів та професіоналів.
Особливості:
підтримує процесори Intel Core Ultra (Series 2);- Hybrid 5+1+2 phases VRM solution;- D5 Bionic Corsa для нескінченної продуктивності пам'яті;- AI Perfdrive забезпечує оптимальний і індивідуальний попередньо встановлений профіль BIOS для користувачів;- EZ-Latch — слот PCIe x16 зі швидкознімним дизайном;- Multi-Theme, AIO Fan Control, and Q-Flash Auto Scany у BIOS та програмному забезпеченні;- новий монітор живлення у HWinfo для моніторингу фаз живлення процесора в реальному часі;- надшвидке сховище : 2 слоти M.2, включаючи один PCIe 5.0 x4;- M.2 Thermal Guard для забезпечення продуктивності M.2 SSD;- швидка мережа: 2.5GbE LAN;- розширені можливості підключення : 2 DisplayPort, HDMI.
Одна з ключових переваг цієї моделі — підтримка оперативної пам’яті DDR5 із функцією XMP Booster, що дозволяє легко підвищувати частоти пам’яті без складного ручного налаштування. Технологія Ultra Durable від Gigabyte забезпечує стабільність роботи навіть при високих навантаженнях, а оптимізований дизайн плати гарантує сумісність із широким спектром модулів пам’яті.
Плата оснащена слотами PCIe 5.0 для відеокарт і M.2 для накопичувачів, що забезпечують блискавичну передачу даних. Захист M.2 Thermal Guard запобігає перегріву та зниженню продуктивності накопичувачів. Крім того, разом з 2,5GbE LAN досягайте блискавичної швидкості, мінімальної затримки та неперевершеної продуктивності інтернет-з'єднання, щоб покращити свої ігрові налаштування та домінувати над конкурентами.
Відгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE B860M DS3H
[[ getCurrentDecimal('9423') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9413') ]] ₴