Маркетплейс твоєї Країни![]()
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Немає в наявності
Код:002630124
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4400+ MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4400 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC892 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111HN |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| Інші коннектори | 3x 4-pin system fan connectors |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
MSI B550M B550M PRO-VDH - материнська плата із яскравим дизайном і підтримкою інноваційних технологій. Відноситься до серії PRO, яка допомагає користувачам працювати ефективніше, надаючи максимальну продуктивність. Завдяки стабільній функціональності і високоякісної збірці материнські плати серії PRO забезпечують не тільки оптимізовані професійні робочі процеси, а й меншу кількість проблем, пов'язаних з усуненням неполадок і довговічністю.
Відрізняється високим ступенем захисту та стійкістю до перегрівання. Приваблює стильним виконанням кожної деталі. Радіатори охолодження додають брутальності платі, а також відводять тепло від "гарячих" компонентів.
Призначена для використання з сучасними процесорами AMD RyzenTM 3-го покоління, з майбутньою підтримкою процесорів після оновлення BIOS. Підтримується пам'ять DDR4 (до 4400+ МГц), а високошвидкісні інтерфейси дозволять вийти на новий рівень продуктивності. Спеціальне програмне забезпечення Dragon Center об'єднує всі ексклюзивні інструменти MSI зі зручним для користувача інтерфейсом.
Відгуки та питання про - Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
[[ getCurrentDecimal('5419') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5401') ]] ₴