Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WIFI
В наявності
Код:002628178
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WIFI
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 GB |
| Зовнішні порти | 6 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| Інші коннектори | 4 x EZ Debug LED |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3 |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 304 |
| Ширина, мм | 243 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 7000 серії |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX4) |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6000 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | немає |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 8125BG |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WIFI
B650 GAMING PLUS WIFI має безліч можливостей для підключення, гнучкі інструменти та зручне Wi-Fi рішення з пам'яттю DDR5 для геймерів, які хочуть отримати все.
Відгуки та питання про - Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WIFI
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WIFI
[[ getCurrentDecimal('10507') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10495') ]] ₴