Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Материнська плата MSI B840 GAMING PLUS WIFI
В наявності
Код:003156520
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата MSI B840 GAMING PLUS WIFI
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 4 x PCI-E 3.0 x16 |
| PCI Express x16 | 5 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | AMD B840 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 8125BG |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin 12В |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Інші коннектори | 4 x System Fan Connector |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/be) |
| Контролер RAID | 1 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 4 v Три |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата MSI B840 GAMING PLUS WIFI
- Підтримка настільних процесорів AMD RyzenTM серії 9000/8000/7000
- Підтримка пам'яті DDR5, двоканальної DDR5 8000+ MT/s (OC)
- Frozr Guard: Розширений радіатор, теплові прокладки MOSFET з номінальною потужністю 7 Вт/мК, додаткові дросельні теплові прокладки та EZ M.2 Shield Frozr II створені для високопродуктивної системи та роботи в режимі нон-стоп
- Високошвидкісне підключення: Повношвидкісний Wi-Fi 7 з 2,5G LAN - найновіше рішення для професійного та мультимедійного використання, що забезпечує безпечну, стабільну та високошвидкісну роботу в мережі та передачу даних
- Ультрапродуктивність: 7+2+1 фаза прямого живлення процесора, 8-контактний роз'єм живлення процесора, Core Boost, Memory Boost, 6-шарова друкована плата з 2 унціями потовщеної міді
- Блискавична гра: Слот PCIe 4.0, M.2 Lightning Gen 4 x4, фронтальний USB Type-C
- EZ DIY: EZ M.2 Shield Frozr II, EZ M.2 Clip II, EZ PCIe Clip II та EZ Antenna
- Audio Boost: Порадуйте свої вуха студійною якістю звуку для максимально повного занурення в ігровий процес
Відгуки та питання про - Материнська плата MSI B840 GAMING PLUS WIFI
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата MSI B840 GAMING PLUS WIFI
[[ getCurrentDecimal('9122') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9112') ]] ₴