Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 550 г |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Тип | стаціонарний |
| Процесор | Amlogic S905X4 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 4GB DDR4 |
| FLASH-пам'ять | 32GB |
| Операційна система | Android 11 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримка відео форматів | WMV |
| Підтримка звукових форматів | WMA |
| Підтримувані інтерфейси | SPDIF |
| Вбудований кардрідер | SD/MMC cards |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.1 |
| Пульт ДУ | так |
| Глибина | 88 мм |
Характеристики Медіаплеєр Ugoos X4Q PRO 4/32Gb/Amlogic S905X4/Android 11 (X4Q PRO)
В наявності
Код:002148122
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами