Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 380 г |
| Висота | 38.6 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 135 мм |
| Режими роботи | точка доступу |
| Особливості | Підтримка VLAN |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | SPI |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
Характеристики мереж.акт TP-Link ARCHER AX1500
В наявності
Код:003571137
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами