Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип кабелю | H05VV-F /3G*1.5 мм |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Обєм | 0.0011 м3 |
| Особливості | матеріал провідника мідь,Перетин 1.5 мм ² |
| Кількість розеток | 5 /Типу F (євророзетка із заземленням), вилка Типу F (євровилка із заземленням) |
| Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Довготривале навантаження | 3500 Вт |
| Довжина шнура, м | 3 |