Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мягкая игрушка с вибрацией sigikid Гусеница 21 см 41294SK (41294SK)
| Виробник | |
| Цвет [Физические характеристики] | зеленый, салатовый |
| Особенности [Дополнительно] | с погремушкой, стирка при 30°C, с вибрацией |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0028 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.13 кг |
| Высота [Параметри упаковки] | 100 мм |
| Длина [Параметри упаковки] | 230 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 120 мм |
| Гарантия [Гарантия] | 3 месяца |
| Тип [Основное] | мягкая игрушка |
| Материал [Физические характеристики] | полиэстер |
| Размер [Физические характеристики] | 21 см |
| Возраст ребенка [Основное] | от 3 мес. |
| Гарантия | 3 мес. |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Мягкая игрушка с вибрацией sigikid Гусеница 21 см 41294SK (41294SK)
Кумедна гусінь із доброзичливим поглядом – м’яка іграшка-брязкальце від німецького бренду sigikid. Іграшка вироблена із безпечного поліестеру – гіпоалергенного і практичного матеріалу. Приємний зелений колір привертатиме увагу малюка, брязкання та вібрація всередині підійматиме настрій та захопить дитину на довгий час. Із такою іграшкою дітлахи залюбки весело і з користю проводитимуть час. Розміри 21 x 13 x 13 см. Брязкальце рекомендоване малюкам від 3-х місяців.
Відгуки та питання про - Мягкая игрушка с вибрацией sigikid Гусеница 21 см 41294SK (41294SK)
0.0
Всього відгуків:0
Мягкая игрушка с вибрацией sigikid Гусеница 21 см 41294SK (41294SK)
[[ getCurrentDecimal('999') ]] ₴