Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мягкая игрушка sigikid Family&Friends Корова 38 см 38720SK (38720SK)
| Виробник | |
| Размер [Физические характеристики] | 38 см |
| Возраст ребенка [Основное] | 1+ |
| Серия [Основное] | Family&Friends |
| Тип [Основное] | мягкая игрушка |
| Особенности [Дополнительно] | стирка при 30°C |
| Цвет [Физические характеристики] | белый, черный, коричневый |
| Материал [Физические характеристики] | полиэстер, плюш |
| Гарантия [Гарантия] | 3 месяца |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0033 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.25 кг |
| Длина [Параметри упаковки] | 330 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 90 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 110 мм |
| Гарантия | 3 мес. |
| Страна-производитель товара | Румунія |
| Страна регистрации бренда | Румунія |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Мягкая игрушка sigikid Family&Friends Корова 38 см 38720SK (38720SK)
Унікальна корова – представник колекції «Beasts Town» німецького виробника іграшок sigikid. Мила, приємна на дотик іграшка – вірний компаньйон для багатьох випадків. Корова має здивований вираз обличчя, смішні вуха і скуйовджену «зачіску». Корова супроводжуватиме дітлахів до нічного сну, її приємно обіймати завдяки якісному, безпечному матеріалу виготовлення. Незвичайні іграшка підходить для дітей віком від 1 р. Безпечність матеріалів затверджена німецькими стандартами якості.
Відгуки та питання про - Мягкая игрушка sigikid Family&Friends Корова 38 см 38720SK (38720SK)
0.0
Всього відгуків:0
Мягкая игрушка sigikid Family&Friends Корова 38 см 38720SK (38720SK)
[[ getCurrentDecimal('1678') ]] ₴