Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мягкая игрушка sigikid Лошадка 32 см 38767SK (38767SK)
| Виробник | |
| Материал [Физические характеристики] | полиэстер, плюш |
| Цвет [Физические характеристики] | разноцветный, бежевый |
| Особенности [Дополнительно] | стирка при 30°C |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0044 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.20 кг |
| Длина [Параметри упаковки] | 320 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 80 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 170 мм |
| Тип [Основное] | мягкая игрушка |
| Размер [Физические характеристики] | 32 см |
| Возраст ребенка [Основное] | с рождения |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна-производитель товара | Румунія |
| Страна регистрации бренда | Румунія |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Мягкая игрушка sigikid Лошадка 32 см 38767SK (38767SK)
Цікава конячка особлива тим, що виготовлена з абсолютно органічних, безпечних, натуральних матеріалів. Іграшка з бавовни. Всередині також наповнювач із котону. Конячка приємна, дещо бархатиста на догляд. Кольорові вкраплення і смугасті ніжки і руки виглядають дуже мило і симпатично. Іграшка для дітей із перших місяців життя. Розмір: 32 x 13 x 11 см.
Відгуки та питання про - Мягкая игрушка sigikid Лошадка 32 см 38767SK (38767SK)
0.0
Всього відгуків:0