Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Exim group |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Обивний матеріал | ткань|велюр|бархат |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | |
| Каркас стільця | |
| Стан | |
| Колір оббивки | |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Варіант сидіння | |
| Колір каркасу | |
| Тип мебели | кресло |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки|4 ножки |
| Каркас кресла | металл |