Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 3.2 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність | 1.6 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 5мм, 7мм) |
| Насадки | насадка для ковбасок |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики М'ясорубка Ardesto MGA-1735R
В наявності
Код:002149474
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами