Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
М'ясорубка Ardesto MGK-1900
В наявності
Код:002129852
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики М'ясорубка Ardesto MGK-1900
| Виробник | ARDESTO |
| Матеріал корпусу | |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Максимальна потужність | 1900 Вт |
| Продуктивність | 1.8 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) |
| Насадки | «кеббе» |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | білий |
Опис М'ясорубка Ardesto MGK-1900
Модель зручна й проста у використанні, легко впорається з великою кількістю м’яса різної твердості, навіть із жилавим та жирним, – і без жодних фізичних зусиль! Широкий комплект постачання дасть змогу реалізувати кулінарні таланти, готуючи смачні фрикадельки, котлети чи інші м’ясні страви із фаршу однорідної консистенції.
- Макс. потужність 1 900 Вт
- Продуктивність 1,8 кг/хв
- Функція реверсу
- Захист від перевантаження
- Х-подібний ніж із нержавіючої сталі
- Три перфоровані диски (7 мм/5 мм/3 мм)
- Насадки: чотири тертки (велика, стандартна, шатківниця, для дерунів); для кеббе та сосисок, штовхач
- Зручне руків’я
Відгуки та питання про - М'ясорубка Ardesto MGK-1900
0.0
Всього відгуків:0