Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 2.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність | 2 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 5 мм, 7 мм) |
| Насадки | шинкування |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Габарити | 350 х 300 х 155 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики М'ясорубка Ardesto MGL-2250R
В наявності
Код:002148493
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами