Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
М'ясорубка Grunhelm AMG140B
В наявності
Код:003567424
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики М'ясорубка Grunhelm AMG140B
| Виробник | |
| Вага | 2.1 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Максимальна потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність | 1.7 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 5 мм, 7 мм) |
| Насадки | насадка для ковбасок |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Габарити | 270 х 210 х 210 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис М'ясорубка Grunhelm AMG140B
Проста компактна модель м'ясорубки Grunhelm AMG140B з ручкою має потужність 1400 Вт. Володіє низьким рівнем шуму для комфортної роботи. Для зручності користування має нековзаючі гумові ніжки. Діаметр камери м'ясорубки 54 мм. У комплекті 2 решітки для фаршу 5 і 7 мм, а також насадка-кеббе та насадка для приготування ковбас.
Відгуки та питання про - М'ясорубка Grunhelm AMG140B
0.0
Всього відгуків:0