Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
М'ясорубка Kenwood MG 700 (MG700)
Немає в наявності
Код:003570762
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики М'ясорубка Kenwood MG 700 (MG700)
| Виробник | |
| Вага | 7.3 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна потужність | 850 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 3 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 8 мм, 4.5 мм, 3 мм) |
| Насадки | насадка для ковбасок |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Габарити | 305 х 220 х 360 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис М'ясорубка Kenwood MG 700 (MG700)
М'ясорубка KENWOOD MG700 потужністю 2000 Вт - це найбільш досконала м'ясорубка Kenwood. Вона поєднує технічні характеристики лідера ринку, зразковий дизайн та матеріали преміум-класу. Завдяки матовому сріблястому оздобленню та міцному корпусу ця м'ясорубка ідеально пасує будь-якій сучасній кухні.
Відгуки та питання про - М'ясорубка Kenwood MG 700 (MG700)
0.0
Всього відгуків:0
М'ясорубка Kenwood MG 700 (MG700)
[[ getCurrentDecimal('14353') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14352') ]] ₴