Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 5.32 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна потужність | 450 Вт |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність | 1.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 8 мм, 4.5 мм, 3 мм) |
| Насадки | шинкування |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Габарити | 345 x 210 x 265 мм |
| Колір | білий |
Характеристики М'ясорубка Kenwood MG516
Немає в наявності
Код:002147854
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами