Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
М'ясорубка Liberton LMG-28 BST (LMG-28BST)
Немає в наявності
Код:002149729
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики М'ясорубка Liberton LMG-28 BST (LMG-28BST)
| Виробник | |
| Вага | 4.3 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Також шукають | потужні |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | жовтий |
| Продуктивність | 1.9 кг/хв |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) |
| Габарити | 268 х 174 х 220 мм |
| Насадки | шинкування |
| Функція "Реверс" | так |
| Максимальна потужність | 2800 Вт |
Читати повністю
Сховати
Опис М'ясорубка Liberton LMG-28 BST (LMG-28BST)
М'ясорубка електрична, потужність 2800 Вт, продуктивність 1.9 кг/хв, реверс, в комплекті: 3 диски для фаршу (3, 5 і 7 мм), 4 насадки для нарізки/шаткування, для кеббе, для домашніх ковбас, для томатів/м'яких овочів
Відгуки та питання про - М'ясорубка Liberton LMG-28 BST (LMG-28BST)
0.0
Всього відгуків:0
М'ясорубка Liberton LMG-28 BST (LMG-28BST)
[[ getCurrentDecimal('3948') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3948') ]] ₴