Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
М'ясорубка PRIME Technics PG 2483 W
Немає в наявності
Код:003564295
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики М'ясорубка PRIME Technics PG 2483 W
| Виробник | |
| Вага | 5.32 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
| Продуктивність | 3.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) |
| Насадки | шинкування |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Довжина шнура | 0.8 м |
| Габарити | 396 х 264 х 251 мм |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис М'ясорубка PRIME Technics PG 2483 W
Насадки
- Диски для фаршу
- Насадка для кеббе
- Насадка для ковбас
- Насадка для терок, шинковок
- Насадка для ягід, томатів
Особливості
Захист мотора від перегріву
Відгуки та питання про - М'ясорубка PRIME Technics PG 2483 W
0.0
Всього відгуків:0
М'ясорубка PRIME Technics PG 2483 W
[[ getCurrentDecimal('4596') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4595') ]] ₴