Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 7 кг |
| Вага | 7 кг |
| Бренд | APRO |
| Довжина шлангу | 5,5 м |
| Максимальний допустимий тиск | 140 бар |
| Мoдель | PWH-1600 |
| Назва товару | Мийка високого тиску |
| Мощность | 1600W |
| Производительность | 6,8л/хв |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 7 кг |
| Вага | 7 кг |
| Бренд | APRO |
| Довжина шлангу | 5,5 м |
| Максимальний допустимий тиск | 140 бар |
| Мoдель | PWH-1600 |
| Назва товару | Мийка високого тиску |
| Мощность | 1600W |
| Производительность | 6,8л/хв |