Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Мийка високого тиску HDR, 170 bar
| Виробник | |
| Висота | 897 мм |
| Ширина | 396 мм |
| Подача, мін. / макс. | 0-432 л/год |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Робочий тиск | 130 бар |
| Тиск, макс. | 170 бар |
| Вага обладнання | 21.7 кг |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна споживна потужність | 2500 Вт |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина кабелю | 5 м |
Читати повністю
Сховати
Опис Мийка високого тиску HDR, 170 bar
Потужний апарат високого тиску з котушкою для шланга для легкого прибирання в середньому 1-2 години на день Працюйте з комфортом завдяки зручній котушці для шланга високого тиску, що забезпечує легку експлуатацію Вбудована котушка для шланга гарантує, що шланг завжди буде в потрібному місці, зводячи до мінімуму ризик нещасних випадків Суцільнокерамічний занурювальний стержень Висока стійкість до мастильних матеріалів, тертя та температури. До 5 разів довший термін служби порівняно з металевими Потрійний плунжерний насос Робочий тиск 170 бар, термін служби 300 годин Прогумовані колеса Зручна мобільність Бак з функцією автоматичної подачі рідини Вбудованого баку для мийного засобу на 1000 мл в середньому вистачає на роботу з 3-4 автомобілями типу седан Вбудована котушка для шланга Заощаджує час і дозволяє легко організувати роботу (10 метрів шланга завжди під рукою) Наконечник-форсунок, що регулюється Різний тиск і діапазон розпилення для легкої та зручної роботи Термозахист Захищає двигун від перевантаження Система повної зупинки Система повної зупинки подовжує термін служби приладу Знімний бак на 1000 мл для подачі рідини та піноутворення Рясна піна та гарне покриття поверхні Регульований кут і тиск подачі 10-метровий шланг на котушці Широкий робочий діапазон і зручне зберігання Примітка Ця модель була розроблена для експлуатації в легких умовах і розрахована на використання в середньому 1-2 години на день. Недотримання цієї рекомендації може призвести до передчасного зносу двигуна, розрахованого на 300 годин роботи. Робота з мийними засобами: мийні засоби можна додавати тільки тоді, коли пристрій працює в режимі низького тиску. При використанні мийних засобів необхідно дотримуватися паспорта безпеки, виданого виробником мийного засобу, та особливо інструкцій щодо засобів індивідуального захисту Зніміть кришку з пляшки з мийним засобом. Обережно витягніть вбудований бак для мийного засобу з місця його зберігання Наповніть бак мийним засобом, призначеним спеціально для використання в мийках високого тиску Вставте бак з мийним засобом отвором донизу в з'єднання для подачі мийного засобу до шланга
Відгуки та питання про - Мийка високого тиску HDR, 170 bar
0.0
Всього відгуків:0