Маркетплейс твоєї Країни![]()
Міксер Bosch MFQ37400
В наявності
Код:002628642
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Міксер Bosch MFQ37400
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Тип | ручний |
| Потужність | 750 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | захист від випадкового випадання насадок |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20.8 х 15.4 х 7.4 см |
| Довжина шнура | 1.3 м |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Міксер Bosch MFQ37400
Bosch ErgoMixx MFQ37400 забезпечує перевірену технологію та сучасний двигун, що є потужним, але при цьому легким та тихим. Потужність цієї моделі становить 750 Вт, а також вона має п'ять рівнів потужності з різною кількістю обертів, що дозволяє індивідуально налаштовувати роботу приладу.
Ця модель також оснащена імпульсним/турбо-режимом для максимальної потужності, що робить її ще більш функціональною. Крім того, вона має зручне використання завдяки ергономічному дизайну, великим кнопкам та покриттю Soft-Touch.
Для зручності використання, Bosch ErgoMixx MFQ37400 має окрему кнопку для відʼєднання вінчиків та гаків для тіста, а також можливість приєднати ніжку блендера. Також передбачено зручне зберігання кабелю.
Ця модель є універсальною завдяки двом надзвичайно ефективним вінчикам з нержавіючої сталі для ідеального збивання та перемішування, а також двом міцним гакам з нержавіючої сталі для замішування тіста.