Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 1.3 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Тип | ручний |
| Потужність | 750 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для подрібнення |
| Функціонал | імпульсний режим |
| Додаткові функції | мірний стакан |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20.8 х 15.4 х 7.4 см |
| Довжина шнура | 1.3 м |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Міксер Bosch MFQ37470
Немає в наявності
Код:003157417
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами