Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Міксер Braun HM 2110 BK (HM2110BK)
В наявності
Код:003154703
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Міксер Braun HM 2110 BK (HM2110BK)
| Виробник | |
| Вага | 0.82 кг |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Тип | ручний |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20 х 15 х 7.6 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Міксер Braun HM 2110 BK (HM2110BK)
Braun HM 2110 BK – це компактний і потужний ручний міксер, який допоможе швидко та легко приготувати різноманітні страви.
Основні характеристики:- Завдяки технології SlowStart, що запобігає розбризкуванню, ви можете готувати тісто, креми і суміші, не забруднюючи робочу поверхню.
- Безшумний мотор забезпечує тихішу атмосферу на кухні під час приготування.
- Обирайте з 4 швидкостей для точного змішування. Використовуйте додатковий турбо режим для ще швидших результатів.
- Насадки: У комплекті два типи насадок – віночки для збивання та гаки для замішування тіста.
- Ефективні вінчики та система EasyClick забезпечують просте від'єднання та ідеальне тісто без жодних труднощів.
- Ергономічний дизайн і зручна ручка забезпечують комфортне використання навіть протягом тривалого часу.
- Зручний тримач для кабелю полегшує зберігання завдяки спеціальному прорізу, який не дозволяє шнуру розмотатися.
Відгуки та питання про - Міксер Braun HM 2110 BK (HM2110BK)
0.0
Всього відгуків:0
Міксер Braun HM 2110 BK (HM2110BK)
[[ getCurrentDecimal('2150') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2150') ]] ₴