Маркетплейс твоєї Країни![]()
Міксер Electrolux EHM4B
Немає в наявності
Код:003154952
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Міксер Electrolux EHM4B
| Виробник | |
| Вага | 1.2 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Тип | ручний |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20.1 х 15 х 9.6 см |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Колір | темно-сірий |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Міксер Electrolux EHM4B
Змішування в професійному стилі
Розроблений для оптимальної ефективності, цей міксер швидко та легко змішує всі види інгредієнтів. Двигун потужністю 500 Вт надає вам змогу готувати будь-що, від збитих вершків і картопляного пюре до домашнього хліба.
Ідеально однорідне змішування з 5 налаштуваннями швидкості
Готуйте всі інгредієнти швидко за допомогою 5 налаштувань швидкості та режиму Turbo. Легко налаштовуйте ідеальну текстуру — від збивання до розтирання без грудок — для всіх ваших улюблених рецептів.
Довговічні аксесуари легко зберігати. Ідеально для компактного розташування
Аксесуари з нержавіючої сталі, придатні для миття в посудомийній машині, забезпечують легке очищення та довговічну роботу. Дизайн для компактного зберігання допоможе впорядкувати ваші приналежності та заощадити цінний простір.
Дбайливо зроблений
Підставка для аксесуарів виготовлена з переробленого пластику — до 24% від загальної кількості використаного пластику.