Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.2 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Тип | ручний |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | захист від перегріву |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20.1 х 15 х 9.6 см |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Міксер Electrolux EHM4W
Немає в наявності
Код:003156542
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами