Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Міксер First FA-5262
В наявності
Код:003156374
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Міксер First FA-5262
| Виробник | |
| Вага | 0.7 кг |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Тип | ручний |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | захист від перегріву |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 25 х 18 х 6 см |
| Довжина шнура | 1.1 м |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Міксер First FA-5262
First FA-5262 - найстильніший серед ручних міксерів. Цей міксер тримає кожне тісто під контролем: забезпечує чудову надійність захоплення і легко миється.
Насадки: венчик та гак для тесту з нержавіючої сталі виконують найкращі функції.Плавне налаштування швидкості плюс додаткова функція турбо забезпечують рівномірне перемішування, змішування та збивання. Це створює однорідне тісто для млинців, печива та тортів, а також ідеально емульгований майонез, пишні збиті вершки та міцні збиті яєчні білки.
- Плавне налаштування швидкості з плавним стартом
- Функція турбо
- Кабель, що направляє зверху, ідеально підходить для шульг і правшей
- Для рівномірного перемішування, змішування та збивання.
- Легке очищення
- Довжина кабелю: 120 см (додаткова довжина)
- Включаючи віночок та гачок для тесту
Відгуки та питання про - Міксер First FA-5262
0.0
Всього відгуків:0