Маркетплейс твоєї Країни![]()
Міксер Gorenje M500DCBK
Немає в наявності
Код:003159081
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Міксер Gorenje M500DCBK
| Виробник | |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Тип | ручний |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | захист від випадкового випадання насадок |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20 х 16 х 8.6 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Міксер Gorenje M500DCBK
Оптимальне змішування
У комплекті з ручним міксером постачаються спеціально розроблені копистки та гачки для тіста з нержавіючої сталі. Ідеально підходить для приготування печива, хліба або збитих вершків.
Інтелектуальне керування
На панелі керування на верхній панелі міксера розташований вмикач живлення з вибором швидкості, кнопка турборежиму та фіксатор копистки. З цими міксерами з максимальною потужністю ви гарантовано досягнете потрібних результатів.
Безпечне миття в посудомийній машині
Насадки та аксесуари можна легко та зручно вимити в посудомийній машині.
Ергономічна ручка
Завдяки спеціальній конструкції ручки міксера за неї зручно триматися, тому гарантований максимальний комфорт і практичність. Оскільки міксер має невелику вагу, користуватися ним дуже легко.