Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 2.5 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Об'єм чаші | |
| Матеріал чаші | |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | можливість роботи на підставці |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 30,5 × 35,5 × 21,5 см |
| Довжина шнура | 1.1 м |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Міксер Gorenje M500DCS
Немає в наявності
Код:003156475
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами