Маркетплейс твоєї Країни![]()
Міксер Grunhelm GRM660
Немає в наявності
Код:002129977
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Міксер Grunhelm GRM660
| Виробник | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 21 мм |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Об'єм чаші | |
| Матеріал чаші | нержавіюча сталь |
| Колір | білий |
| Потужність | 400 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Механіка змішування | з чашею, що обертається |
| Основні функції | турборежим |
| Тип | стаціонарний |
| Також шукають | для дому |
| Кількість чаш | 1 |
| Насадки | вінчики |
| Довжина шнура | 1.1 м |
Читати повністю
Сховати
Опис Міксер Grunhelm GRM660
Універсальна модельНедорогий і функціональний прилад Grunhelm GRM660 поєднує в собі можливості ручного і стаціонарного міксера. Причому, ціна пристрою залишається настільки привабливою, що відмовлятися від покупки просто немає підстав. Виробник випускає недорогу техніку для дому досить давно, щоб створити собі позитивну репутацію на ринку. У доступному ціновому сегменті модель практично не має конкурентів по поєднанню можливостей і характеристик.Особливості використанняМіксер Grunhelm GRM660 поставляється в комплекті з чашею. При цьому є зручна підставка, на яку кріпиться моторний блок. Ви можете використовувати прилад як в режимі ручного міксера, так і як повноцінну настільну модель. Така гнучкість дозволить вам реалізувати більше своїх амбіцій на кухні. Та й процес збивання і перемішування тепер можна в якійсь мірі автоматизувати. Адже можна завантажити продукти в чашу і включити збивання, а в цей момент готувати інші інгредієнти.Обертання чашіУ режимі настільного приладу міксер Grunhelm GRM660 не тільки забезпечує обертання насадок. Чаша також рухається, причому в зустрічному напрямку. Так створюється додаткове зусилля для більш якісного перемішування і насичення суміші повітрям. Обертання чаші забезпечується за рахунок редуктора всередині підстави. На самій чаші ободок має зубчасті насічки - імпровізована шестерня. При включенні привід міксера обертає і насадки, і чашу, що призводить до чудового результату.Швидкісний режимМіксер Grunhelm GRM660 має зручне перемикання швидкостей. Потужність двигуна 400 Вт забезпечує хороший крутний момент. 3 швидкісних режими плюс режим Турбо допоможуть гнучко адаптувати роботу під особливості рецепту.