Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блендер погружний PHILIPS HR3781/10 (HR3781/10)
| Виробник | |
| Вага | 1.96 кг |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | |
| Об'єм чаші | 1 л |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Матеріал чаші блендера | пластик |
| Турборежим | + |
| Тип пристрою | ручний міксер |
| Комплектація | Міксер,Гаки /для тіста 2 шт,Чаша /1 л,Вінчики /2 шт |
| Обєм | 0.0141 м3 |
| Додатково | захист від випадкового випадання насадок,мірна шкала на ємності /та кришкою для зберігання,вінчик з тонкими шпицями з неіржавної сталі |
| Функції | функція Soft Start |
| Потужність | 500 Вт |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Довжина | 210 мм |
| Гарантия | 24 місяця |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер погружний PHILIPS HR3781/10 (HR3781/10)
П’ять режимів швидкості та турборежим для змішування будь-яких інгредієнтів П’ять режимів швидкості та турборежим для максимального контролю змішування.
Насадка ручного блендера постачається в комплекті Розслабтеся і насолоджуйтеся випічкою з двома режимами приготування (змішування і збивання) в одному зручному пристрої.
Мінімізуйте бризки та заощаджуйте час на прибиранні Завдяки новій конструкції подовженої форми можна дістатися будь-якого куточка глибокої чаші, звести до мінімуму кількість бризок і заощадити час на прибиранні. Використовуйте функцію Soft-Start для плавного нарощування потужності та запобігання розбризкуванню.
Аксесуари, які можна мити в посудомийній машині* зі зручним лаконічним дизайном Високоякісні аксесуари, які можна легко мити в посудомийній машині*.
«Розумна» склянка для зберігання для порядку кухні Заощаджуйте місце та підтримуйте порядок на кухні, зберігаючи аксесуари в розумному універсальній чаші для приготування і зберігання об’ємом 1 л.
Менше безладу завдяки подовженій формі Мінімізуйте безлад і розбризкування і скоротіть час прибирання без втрати доступу до всіх ділянок чаші для змішування завдяки подовженій формі пристрою.
Міцна ручка для зручного використання Легкий міксер з ергономічною міцною ручкою не б'ється об стінки чаші та забезпечує зручне використання навіть під час замішування жорсткого тіста.
Шнур живлення, що переміщується, для більшої зручності Рухомий гнучкий шнур живлення, який можна переміщувати для максимальної зручності під час замішування.