Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.9 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Тип | ручний |
| Потужність | 300 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для подрібнення |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 19 х 12 х 7 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | білий |
| Також шукають | для крему |
Характеристики Міксер Severin HM 3822 (HM3822)
В наявності
Код:003158694
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами