Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Живлення | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Колір корпусу | |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Імпульсний режим | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Тип міксера | |
| Вінчики для збивання | |
| Насадки для замісу тіста | |
| Об'єм чаші | 13 л |
| Матеріал чаші | |
| Захисна кришка на чашу | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Стан | |
| Гарантия | 6 мес |
| Потребляємая мощность | 2000 Вт |