Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Крок різьби | 1,75 мм |
| Термін служби (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Універсальність (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Якість нарізання різьби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Стружкоутворення (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Відповідність розмірам (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Підходить для межі міцності до | 600 Н/мм² |
| Діаметр хвостовика | 7,18 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ріжучий матеріал | HSS |
| Допуск мітчика | ISO 2 (6H) |
| Тип різьби x номінальний діаметр | M12 |
| Якість | ZEBRA-Premium |
| Покриття | Без покриття |
| Підходить для типу обладнання | Дриль, Акумуляторні шурупокрути, Вертикально-свердлильний верстат на колоні |
| Оброблювані матеріали | Кольоровий метал, Сталь, Литий метал |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Тип отвору | Наскрізний отвір ≤ 1xD |
| Підгрупа матеріалів | Загальні конструкційні сталі, Нелеговані відпускні сталі, Леговані відпускні сталі, Азотовані сталі, Інструментальні сталі, Швидкорізальні сталі, Чавун, Ковкий чавун, Ковкий чавун, Алюміній, Алюмінієві сплави, Алюмінієві ковані сплави, Алюмінієві ливарні сплави (10% кремнію), Мідь, низьколегована, Латунь, довговічна стружка, Бронза, довговічна стружка, Пластмаси, термореактивні, Пластмаси, термопластичні |