Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Мітчик машинний HSCo NeoTap зелений, M10
| Виробник | |
| Крок різьби | 1,5 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Підходить для межі міцності до | 1200 Н/мм² |
| Якість нарізання різьби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Стружкоутворення (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Універсальність (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| DIN | 371 |
| Відповідність розмірам (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Діаметр отвору під різьбу | 8,5 мм |
| Форма | D |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Допуск мітчика | ISO 2X (6HX) |
| Тип різьби x номінальний діаметр | M10 |
| Якість | ZEBRA-Premium |
| Покриття | Без покриття |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Тип отвору | Наскрізний отвір ≤ 3xD |
| Оброблювані матеріали | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Підгрупа матеріалів | Сульфуровані нержавіючі сталі, аустенітні нержавіючі сталі, мартенситні нержавіючі сталі, загальні конструкційні сталі, нелеговані загартовані сталі, леговані загартовані сталі, азотовані сталі, інструментальні сталі, швидкорізальні сталі |
| Підходить для типу обладнання | Фрезерно-свердлильний центр, Вертикально-свердлильний верстат на колоні |
| Форма хвостовика | Циліндричний з чотиригранним приводом |
| Розмір квадрату | 8,0 мм |
| Діаметр хвостовика | 10,0 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Мітчик машинний HSCo NeoTap зелений, M10
Інноваційний інструмент для обробки легованих або високолегованих сталей (нержавіюча сталь), а також корозійно- та кислотостійких сталей. Також підходить для обробки звичайних сталевих матеріалів з міцністю до 1200 Н/мм2. Нова розроблена геометрія з поєднанням лівої спіралі та зрізу Оптимізоване, надійне видалення стружки Гомогенізована структура поверхні завдяки новітньому процесу обробки Відмінне видалення стружки Наддовга канавка Оптимізована подача охолоджуючої рідини для глибокої різьби Геометрія різання, точно адаптована до нержавіючої сталі Термін служби до 50% довший у порівнянні зі звичайними машинними мітчиками Ексклюзивно в Würth
Відгуки та питання про - Мітчик машинний HSCo NeoTap зелений, M10
0.0
Всього відгуків:0