Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Мітчик машинний HSCo NeoTap зелений, M5
| Виробник | |
| Крок різьби | 0,8 мм |
| Підходить для межі міцності до | 1200 Н/мм² |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Універсальність (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Якість нарізання різьби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Стружкоутворення (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| DIN | 371 |
| Відповідність розмірам (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Діаметр отвору під різьбу | 4,2 мм |
| Розмір квадрату | 4,9 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Форма | D |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Допуск мітчика | ISO 2X (6HX) |
| Тип різьби x номінальний діаметр | M5 |
| Якість | ZEBRA-Premium |
| Покриття | Без покриття |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Тип отвору | Наскрізний отвір ≤ 3xD |
| Оброблювані матеріали | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Підгрупа матеріалів | Сульфуровані нержавіючі сталі, аустенітні нержавіючі сталі, мартенситні нержавіючі сталі, загальні конструкційні сталі, нелеговані загартовані сталі, леговані загартовані сталі, азотовані сталі, інструментальні сталі, швидкорізальні сталі |
| Підходить для типу обладнання | Фрезерно-свердлильний центр, Вертикально-свердлильний верстат на колоні |
| Форма хвостовика | Циліндричний з чотиригранним приводом |
| Діаметр хвостовика | 6,0 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Мітчик машинний HSCo NeoTap зелений, M5
Інноваційний інструмент для обробки легованих або високолегованих сталей (нержавіюча сталь), а також корозійно- та кислотостійких сталей. Також підходить для обробки звичайних сталевих матеріалів з міцністю до 1200 Н/мм2. Нова розроблена геометрія з поєднанням лівої спіралі та зрізу Оптимізоване, надійне видалення стружки Гомогенізована структура поверхні завдяки новітньому процесу обробки Відмінне видалення стружки Наддовга канавка Оптимізована подача охолоджуючої рідини для глибокої різьби Геометрія різання, точно адаптована до нержавіючої сталі Термін служби до 50% довший у порівнянні зі звичайними машинними мітчиками Ексклюзивно в Würth
Відгуки та питання про - Мітчик машинний HSCo NeoTap зелений, M5
0.0
Всього відгуків:0