Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Мітчик машинний HSCo VaryTap синій, M14
| Виробник | |
| Довжина | 110 мм |
| Підходить для межі міцності до | 1200 Н/мм² |
| Універсальність (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Якість нарізання різьби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Стружкоутворення (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| DIN | 376 |
| Відповідність розмірам (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Кут повороту | 45° Vario |
| Форма | C |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Допуск мітчика | ISO 2X (6HX) |
| Тип різьби x номінальний діаметр | M14 |
| Якість | ZEBRA-Premium |
| Покриття | Без покриття |
| Тип отвору | Глухий отвір ≤ 2,5xD |
| Підгрупа матеріалів | Конструкційна сталь загального призначення, Нелегована відгартована сталь |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Оброблювані матеріали | Сталь |
| Підходить для типу обладнання | Фрезерно-свердлильний центр, Вертикально-свердлильний верстат на колоні |
| Форма хвостовика | Циліндричний з чотиригранним приводом |
| Крок різьби | 2,0 мм |
| Розмір квадрату | 9,0 мм |
| Діаметр отвору під різьбу | 12,0 мм |
| Діаметр хвостовика | 11,0 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Мітчик машинний HSCo VaryTap синій, M14
Інноваційний інструмент для загального широкого застосування в сталях з міцністю до 1200 Н/мм2 Нова розроблена геометрія Vario Оптимізоване видалення стружки, запобігає накопиченню стружки Оптимізована підготовка ріжучої кромки завдяки багатоступінчатому процесу обробки Чудове видалення стружки та ідеальна відповідність калібру Кутова різьбова частина Зменшення ризику сколів на інструменті Термін служби до 30 % довший, ніж у звичайних машинних мітчиків Ексклюзивно в Würth
Відгуки та питання про - Мітчик машинний HSCo VaryTap синій, M14
0.0
Всього відгуків:0