Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Підходить для межі міцності до | 1200 Н/мм² |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр отвору під різьбу | 17,5 мм |
| Універсальність (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Крок різьби | 2,5 мм |
| Якість нарізання різьби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Стружкоутворення (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| DIN | 376 |
| Відповідність розмірам (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Кут повороту | 45° Vario |
| Форма | C |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Допуск мітчика | ISO 2X (6HX) |
| Тип різьби x номінальний діаметр | M20 |
| Якість | ZEBRA-Premium |
| Покриття | Без покриття |
| Тип отвору | Глухий отвір ≤ 2,5xD |
| Підгрупа матеріалів | Конструкційна сталь загального призначення, Нелегована відгартована сталь |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Оброблювані матеріали | Сталь |
| Підходить для типу обладнання | Фрезерно-свердлильний центр, Вертикально-свердлильний верстат на колоні |
| Форма хвостовика | Циліндричний з чотиригранним приводом |
| Розмір квадрату | 12,0 мм |
| Діаметр хвостовика | 16,0 мм |