Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кут повороту | 0° |
| Крок різьби | 1,75 мм |
| Діаметр отвору під різьбу | 10,2 мм |
| Підходить для межі міцності до | 1000 Н/мм² |
| Довжина | 110 мм |
| Стружкоутворення (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Універсальність (оцінка в балах) | 2 з 4 балів |
| Довжина різьби (метрична різьба) | 22 мм |
| Якість нарізання різьби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| DIN | 376 |
| Відповідність розмірам (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Розмір квадрату | 7 мм |
| Діаметр хвостовика | 9 мм |
| Форма | B |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Допуск мітчика | ISO 2 (6H) |
| Тип різьби x номінальний діаметр | M12 |
| Якість | ZEBRA-Premium |
| Покриття | Без покриття |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Тип отвору | Наскрізний отвір ≤ 3xD |
| Підгрупа матеріалів | Нержавіюча сталь, сульфурована, Нержавіюча сталь, аустенітна, Нержавіюча сталь, мартенситна |
| Оброблювані матеріали | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Підходить для типу обладнання | Фрезерно-свердлильний центр, Вертикально-свердлильний верстат на колоні |
| Форма хвостовика | Циліндричний з чотиригранним приводом |