Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мітчик ручний чистовий M8 WURTH HSS
| Виробник | |
| Крок різьби | 1 мм |
| DIN | 2181 |
| Довжина різьби (метрична різьба) | 22 мм |
| Розмір квадрату | 4,9 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Тип різьби x номінальний діаметр x крок | MF8 x 1 |
| Тип різьби | Метрична дрібна різьба |
Опис Мітчик ручний чистовий M8 WURTH HSS
Для дрібної дрібної різьби.
Відгуки та питання про - Мітчик ручний чистовий M8 WURTH HSS
0.0
Всього відгуків:0