Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 130 г |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Діагональ екрану | 2.8 дюйм |
| Колір | |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Органайзер | Будильник Календар Калькулятор Годинник телефонна книга |
| Розміри (мм) | 131 х 57.3 х 12.9 мм |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Тип дисплея | TFT |
| Операційна система | no OS |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Ємність акумулятора | 3200 mAh |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Оснащення | FM-радіо |
| Також шукають | до 2000 грн |
Характеристики Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737)
Немає в наявності
Код:002131236
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами