Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Колір | Чорний |
| Вага | 79.4 г |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Діагональ екрану | 1.77 дюйм |
| Колір | |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Органайзер | Будильник Календар Калькулятор Годинник телефонна книга нотатки |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Колір | Чорний |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Розширення пам`яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Також шукають | маленькі |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Розміри (мм) | 115.1 х 49.4 х 14.5 мм |
Характеристики Мобільний телефон Nokia 110 DS 2023 Charcoal (1GF019FPA2C01)
В наявності
Код:002148071
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами